מחלקת הליטיגציה, בראשותו של עו"ד שרון דיין, מטפלת במגוון רחב של תיקים בתחום המשפט האזרחי, המשפט המסחרי, חוזים, דיני חברות, נזיקין, קניין רוחני, לשון הרע, בוררויות, גישורים, ערעורים וכו', בשלל אפיקי ההתדיינות האזרחיות בישראל.

המחלקה הינה אחת מהמובילות בתחומה, והינה בעלת מומחיות ייחודית בטיפול בתיקים מורכבים וסבוכים, בהיקפים גדולים או בעלי חשיבות ציבורית מיוחדת (High Profile). למחלקת הליטיגציה ניסיון רחב בייצוג משפטי בכל הערכאות, עם התמחות בבית המשפט העליון בשבתו כבית משפט לערעורים.

מחלקת הליטיגציה מייצגת הן אנשים פרטיים והן גופים מסחריים, ולקוחות אלה נהנים מליווי משפטי צמוד, מקצועי ואיכותי, בכל זמן ובכל מקום.

בין היתר, מטפלת מחלקת הליטיגציה של המשרד בנושאים שלהלן:

ניהול תביעות כספיות סבוכות, מורכבות ובהיקפים גדולים. מדובר בייצוג צמוד לכל אורכו של ההליך המשפטי, החל בשלב הגשת כתבי הטענות, דרך ההליכיםש המקדמיים וגם הגשת התצהירים, וכלה בחקירת עדים בערכאות המשפטיות וכתיבת הסיכומים. למחלקה ניסיון גם בניהול ערעורים על פסקי דין של הערכאות הדיוניות;
למחלקה ניסיון עשיר גם בניהול בוררויות, גם בוררויות מסחריות בינלאומיות. למחלקה ניסיון גם בבוררות מול המוסד לבוררות עסקית, והיא ניהלה, ומנהלת, בוררויות מול המוסד לבוררות עסקית. המחלקה מייצגת גם בהליכים לפי חוק הבוררות, תשכ"ח – 1968.
למחלקת הליטיגציה ניסיון רב בטיפול בתביעות חוזיות, המתבססות על הסכמים בין צדדים, לבין תביעות נזיקיות, שמתגבשות גם כאשר אין הסכם בין צדדים. בפרט, מתמצה המשרד בטיפול בתביעות על הפרות הסכם, תביעות לפיצויים בגין הפרות הסכם, תביעות הצהרתיות, אכיפות הסכם, רשלנות, גרם הפרת חוזה, אי קיום הוראות, וכדומה.
משרדנו גם מתמחה בליווי וייעוץ בעלי מניות או נושאי משרה אחרים במסגרת תיקים הנוגעים למאבקי שליטה בתאגידים, לרבות, תביעות נגזרות, תביעות של עושק המיעוט, תביעות לקבלת מידע, וכדומה.
למחלקה גם ניסיון עשיר בתביעות בגין הוצאת דיבה.

למותר לציין, כי מחלקת הליטיגציה נהנית מסיוע של המחלקות הנוספות במשרד, הפועלות במקביל אליה, בסינרגיה ובשיתוף פעולה מלא עמה.

צרו קשר עם המחלקה

לחצו ליצירת קשר

מאמרים רלוונטים